Sahabet kullanıcılarının kredi kartı - Sahabet Güncel Giriş

Sahabet kullanıcılarının kredi kartı

Sahabet kullanıcılarının kredi kartı

Sahabet kullanıcılarının kredi kartı : Siteye ödeme gerçekleştirme için kendi adınıza bir banka hesabı kullanmalısınız. Mobil internet bankacılığı belirleme edilen banka hesapları ile kısa vakitte yatırım yapmanız olasıdır. Cepbank ile en az 20 TL yatırım yapılabilirsiniz. Yapacağınız ödemeler 10’un katları şeklinde olmalıdır. Banka programını açtıktan sonra göndermek için sitenin bilgilerini girin ve sitedeki hesaplarınıza giriş yapın. yatır butonuna tıklayarak Cepbank tekniğini seçin. Açılan yatırım formuna müşteri numarası ve yatırım tutarı yazmanız istenir. Bilgileri doldurmanız sonrasında hem siteden hem programdan onay sunarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Havale: bu tekniği kullanarak yatırım yapmanız için de kendi adınıza bir kart kullanmanız gerekiyor. Sahabet Banka hesaplarınızın internet şubesi ya da mobil programı üzerinden havale yapılabilirsiniz. Sitenin müşteri hizmetlerinden öğrenebileceğiniz hesap bilgilerini kullanarak yatırım formlarını doldurabilir ve onay verdikten sonra işleminizi kısa vakitte tamamlayabilirsiniz. Siteye bu tekniği kullanarak en az 100 TL ödeme yapılabilirsiniz.

Bitcoin: dijital birimi belirleme edilen Bitcoin ile siteye yatırım yapma şansınız vardır. Öncelik ile Bitcoin resmî sitesinden kendi adınıza bir BTC hesabı oluşturun. Bitcoin hesabı oluşturmanız sonrasında bir cüzdan numarasına sahip olursunuz. gönderme işlemlerini bu numara ile gerçekleştirmeniz olası. Siteye yatırım gerçekleştirme için yatırma alternatifleri arasından Bitcoin seçin ve yatırım formunu açın. Form üzerinde dilenen cüzdan numarasını Bitcoin hesaplarınızdan kopyalayarak forma yapıştırın. Yatırmak dilediğiniz tutar için de aynı işlemi yapılabilir ve forma onay sunarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Pa: kolay bir ödeme sistemi belirleme edilen pa çevrimiçi ödemelerinde bütün hesaplarınızı birleştirerek kullanabileceğiniz bir sisteme sahiptir. Bu tekniği kullanarak siteye yatırım yapmanız için kendi adınıza bir pa hesaplarınız olması gerekir. Pa resmî sitesinin ana sayfasında üyelik formunu açabilir ve kısa vakitte kayıt olabilirsiniz. Pa hesaplarınıza havale/EFT tekniği ile transferi yapmanız olası. Siteye yatırım gerçekleştirme için pa tekniğini seçin ve yatırım formunun açılmasını bekleyin. Formda ilk önce yatırım gerçekleştirme dilediğiniz tutarı girmeniz gerekiyor. Daha sonra pa hesap bilgilerinizi girerek forma onay verebilirsiniz. Yeni sekmede açacağınız pa hesaplarınızdan işleme onay sunarak yatırım yapılabilirsiniz.

Kredi Kartı: Sahabet kullanıcılarının kredi kartı ile ödeme yapmasına da belirleme edilene tanır. Siteye yatırım gerçekleştirme için VISA ve Mastercard kullanabilirsiniz. Yatırım teknikleri arasından kredi kartını seçtikten sonra yatırım formu açılacaktır. Formda ilk önce kart sahibi bilgilerini belirtmelisiniz. Siteye yalnızca kendi adınıza kullandığınız bir kart ile ödeme yapılabilirsiniz. Daha sonra kart numarası, CVC kodu ve son kullanım tarihi bilgilerini girerek forma onay verebilirsiniz. Yatırım işleminizi tamamlamanız için SMS yolu ile gönderilen 6 haneli güvenlik kodunu sitede açılan ekrana yazmanız gerekiyor.

Yorum yapın